Vynoteka

Pirmoji specializuota gėrimų parduotuvė „Vynoteka“ buvo atidaryta 2005 metais Vilniuje. Netrukus šis tinklas išsiplėtė po visus pagrindinius Lietuvos miestus ir savo veiklą pradėjo nuo prekybos priešais kasas didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Pagrindinis „Vynoteka“ tikslas buvo pasiūlyti savo pirkėjui geriausią kainos ir kokybės santykį. Po kelerių sėkmingų veiklos metų„Vynoteka praplėtė savo asortimentą ir pasiūlė savo pirkėjams ne tik platų gėrimų pasirinkimą, bet ir plačiai vartojamų būtiniausių maisto produktų, buities ir buitinės chemijos priemonių. Todėl 2011 metais duris atvėrė „Solo“ parduotuvių tinklas, kuris šiandieną, susijungęs su tinklu „Vynoteka“, sėkmingai vykdo  savo veiklą kaip „Solo Vynoteka“ parduotuvių tinklas.

Parduotuvės „Solo Vynoteka“ pristato daugiau nei 1000 įvairaus vyno rūšių iš Ispanijos, Čilės,Pietų Afrikos Respublikos, Argentinos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kitų pasaulio šalių, tauriųjų gėrimų, aukščiausios kokybės konjako, rūšinio brendžio ar šampano, degtinės. Taip pat vartotojai čia randa ir didelį alaus pasirinkimą bei kitų populiarių gėrimų - sangrijos, natūralių alavijų sulčių, natūralaus alavijų gėrimo „Aloe Vera”, platų juodųjų ir raudonųjų ikrų pasirinkimą, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, tikrų itališkų makaronų, įvairių sūrių, mėsos gaminių, alyvuogių ir kitų gurmaniškų maisto produktų.

Parduotuvėse „Solo Vynoteka“ patraukliomis kainomis vartotojas gali įsigyti ir aukštos kokybės visų būtiniausių maisto produktų, buities bei buitinės chemijos priemonių.

Mūsų parduotuvėse Jus visuomet pasitiks šilta ir jauki aplinka. Kvalifikuoti pardavėjai – konsultantai padės išsirinkti atitinkantį Jūsų skonį ir poreikį produktą.

 

http://www.vynoteka.lt

Mūsų paslaugos