Eurovaistinė

Vaistinės EUROVAISTINĖ yra vienas didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje. EUROVAISTINĖS įsikūrusios visuose Lietuvos rajonuose.

EUROVAISTINĖ - tai moderni, veikli, drąsiai diegianti naujoves, o kartu puoselėjanti gilias farmacijos tradicijas, savo veiklą grindžianti atsakomybe, o didžiausiu atlygiu laikanti klientų pasitikėjimą.

EUROVAISTINĖ - vardas, gerai žinomas ir lengvai atpažįstamas. Klientų patogumui, EUROVAISTINĖ pirmoji įdiegė savitarnos vaistines, kuriose nereceptiniai vaistai išdėlioti savitarnos skyriuje. Klientai gali patys įvertinti medikamentų asortimentą bei jų kainas. Savitarnos skyriuje klientus konsultuoja profesionalūs farmacininkai.

Jūsų puikiai savijautai, grožiui ir sveikatai!

EUROVAISTINĖ klientams siūlo ne tik vaistų, vitaminų, maisto papildų, vaistažolių, bet ir kūdikio maisto bei priežiūros priemonių, prekių nėščioms moterims, ortopedijos gaminių, itin gausus natūralios kosmetikos ir higienos prekių pasirinkimas.

EUROVAISTINĖ rūpinasi, kad šalies gyventojai gautų visus Lietuvoje registruotus vaistus. Neradę rekiamo vaisto, teiraukitės vaistininko apie galimybę jį užsakyti.

EUROVAISTINĖJE dirba patyrę farmacininkai ir konsultantai, kuriems rūpi kiekvienas pacientas, jo sveikata ir gera savijauta.

Pasiūlymai Jums

EUROVAISTINĖ klientams nuolat siūlo įvairias nuolaidų programas, akcijas, lojalumo programą MEDUS. Daug klientų populiarumo sulaukia papildomos paslaugos vaistinėse - įvairios specialistų konsultacijos grožio ir sveikatos klausimais, medicininiai matavimai. Itin svarbus dėmesys skiriamas tiems žmonėms, kuriems vaistų reikia labiausiai - pensininkams, neįgaliesiems ar sergantiems lėtinėmis ligomis.

EUROVAISTINĖ pirmoji šalyje rado būdą, kaip gyventojams atpiginti kompensuojamuosius vaistus - pradėjo taikyti nemažas nuolaidas jų priemokoms. Šios nuolaidos yra taikomos iš vidinių įmonės resursų. Daugelyje EUROVAISTINIŲ galima pasimatuoti kraujospūdį.

Jūsų pasitikėjimas - mūsų įvertinimas

Tyrimų bendrovės AC Nielsen atlikto tyrimo duomenimis, EUROVAISTINĖ yra viena iš rinkos lyderių ir labai stiprus prekės ženklas visuose lygmenyse - nuo paprasto žinojimo iki emocinio prisirišimo. EUROVAISTINĖJE perka beveik 50 % apklaustųjų, beveik pusei apklaustųjų ji yra pagrindinė, mėgstamiausia ir rekomenduojama vaistinė.

Tel.pasiteirauti: +370 46 360342

Mūsų paslaugos