Alynas (pilstomo alaus baras-parduotuvė)

ALYNAS – naujas pilstomo alaus parduotuvių tinklas, kuriame parduodamas pilstomas alus. Jį galima gerti vietoje ar pirkti išsinešti.

Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje įkurtų „Alyno“ parduotuvių-barų ir užeigų koncepcija yra išskirtinė, nes ligi šiol Lietuvoje nebuvo vietos, kur būtų parduodama per 40 rūšių pilstomo alaus.

„Alyno“ prekyvietės įrengtos modernios klasikos stiliumi, kurį pabrėžia gelsvos sienos, tamsaus ąžuolo baldai ir visos kitos subtiliai priderintos interjero detalės. Darbuotojai svečius pasitinka vilkėdami specialiai jiems žinomų dizainerių Jolantos Rimkutės ir Ievos Ševiakovaitės sukurta aludarių apranga. Kuriant uniformas dėmesys buvo kreipiamas į XX amžiaus pradžios vyrišką ir moterišką lietuvių aprangą, aludarių tradicijas ir kultūrą. Drabužiuose panaudoti ir bavariški motyvai.

„Alynas“ laukia kiekvieno alaus mėgėjo. Gurmanai čia randa jau spėtų įvertinti alaus rūšių ir gali išbandyti naujų. Tie, kurie specialios technologijos arba kaimiško alaus ligi šiol nebuvo ragavę, jau po pirmojo bokalo supranta, kad juo mėgausis ir ateityje.

Beveik visas parduodamas alus yra nefiltruotas, jo rūgimas neskatinamas jokiais cheminiais priedais. Alus gaminamas tik iš natūralių produktų ir gardinamas medumi ar kmynais. Toks alus yra neabejotinai geresnis, nes jame yra visų B grupės ir nemažai kitų vitaminų – alų pasterizavus, pusės jų nelieka.

„Alynas“ palaiko dėl didžiųjų alaus gamyklų konkurencijos stipriai kenčiančius smulkiuosius alaus gamintojus, kurie yra pagrindiniai kaimiško alaus tiekėjai, ir siūlo savo klientams paragauti įvairių Lietuvos regionų aludarių produkcijos. Tie, kas vertina pasaulyje žinomų gamintojų vardus, „Alyno“ parduotuvėse-baruose ir užeigose gomurį gali palepinti įvairių rūšių geru vokišku, čekišku, austrišku ir belgišku pilstomu alumi. Importinio alaus pasiūla ateityje bus dar didesnė.

„Alyno“ parduotuvėse sumontuoti aukščiausios kokybės bei naujausių technologijų alaus išpilstymo įrenginiai. Šis įrenginių komplektas leidžia atšaldyti bei išpilstyti iki 400 litrų atšaldyto alaus per vieną darbo valandą.

Siūlomas alus nėra pigesnis nei įprastose prekyvietėse, tačiau jo kokybė gerokai aukštesnė, o skonis geresnis. Prie alaus galima pasirinkti įvairių užkandžių, vytintos žuvies.

Pasiteiravimui:
mob.:+370 656 56782

Darbo laikas:
I - VII 10:00 - 22:00

Daugiau: www.alynas.lt

Mūsų paslaugos