Apie BIG2

BIG2fotowebPrekybos ir pramogų centras „BIG2“ - tai naujas, modernus ir patogus vieno aukšto prekybos centras, įsikūręs Klaipėdoje, Taikos pr. 141. Prekybos centro „BIG2“ plotas sudaro 20 000 kv.m .

Prekybos centras "BIG2" - tai tęsinys senojo PC "BIG", sujungtas pėsčiųjų alėja. Abiejų prekybos centrų plotas - 40 000 kv.m ir juose įsikūrę daugiau nei 140 parduotuvių.

Pagrindinis centro operatorius yra maisto prekių parduotuvė „Maxima XXX“, kuri užima 7 000 kv.m plotą.

Čia įsikūrusios žinomos drabužių, avalynės, vaikų, prekių gyvūnams ir kt. parduotuvės ("Deichmann", "Regatta Great Outdoors", "Sport Outlet", "Vynoteka", "Oksalis", "VET1", "Optika Look" ir kt.). Daugiau nei 84 parduotuvės.

Prekybos centre „BIG2“ veikia kinų restoranas, picerijos ("Charlie pizza", "Craft pizza"), alaus baras ("Alynas"), cukrainė-kepyklėlė ("Prezo").

PC "BIG2" lankytojams siūlomas platus paslaugų spektras: soliariumas, grožio salonas, lažybų punktai ir kt. Visų parduotuvių sąrašu prašome pasidomėti čia.

Atnaujinome informaciją lankytojams apie asmens duomenų rinkimą ir naudojimą. Susipažinti su dokumentu galite PPC BIG2 administracijoje.

Mūsų paslaugos